Vår butik i Stockholm

Sedan våren 2011 finns vi i nya lokaler i Årsta. I vår proffs- och yrkesbutik i Stockholm, hittar du Sveriges största utställning av Festool samt en komplett utställning av beslag för kök och förvaring. I vår nya köksutställning hittar ni de senaste och modernaste förvaringslösningarna, källsortering, lådutdrag och klaffbeslag. Våra säljare hjälper er gärna med en rundvandring i butiken. Självklart hittar du även förnödenheter i vårt sortiment, så som lim, slip och elverktyg.

Välkommen in, hälsar Dan med personal!

Tel: +46 (0)10-178 13 01
E-post: stockholm@theofils.se
Öppet: Måndag-fredag 06.30 -16.00

Besöksadress: Ostmästargränd 6, 120 40 Årsta

Dan Alsin

Butikschef
Tel 010-178 13 61
dan.alsin@theofils.se

Daniel Hestner

Säljare
Tel 010-178 13 60
daniel.hestner@theofils.se 

Tina Blomberg

Säljare
Tel 010-178 13 63
tina.blomberg@theofils.se 

Joakim Haslum

Säljare
Tel 010-178 13 62
joakim.haslum@theofils.se

Per-Arne Härstam

Säljare
Tel 010-178 13 66
per-arne.harstam@theofils.se

Edward Rindelaub

Utesäljare
Tel 070-092 56 45
edward.rindelaub@theofils.se

Pekka Heikkinen

Lager